Kurumsal

Siz değerli müşterilerimizle daha iyi iletişime geçebilmek, her zaman en uygun fiyat ve en kaliteli ürün politikasıyla sizlere yardimci olabilmek icin Güney Cam olarak web sitemizi oluşturduk. Web sitemiz üzerinden bizle temasa geçebilir, firmamız ile ilgili yorum ve eleştirilerinizi bize iletebilirsiniz.

 

Sn. Seyit Ahmet Güney tarafindan kurulmuş olan Güney Cam, ticari faaliyetlerine 1976 yılınin kasim ayinda küçük bir “mahalle camcısı” olarak başladı. İlk etapta sadece Bursa da faaliyet gosteren firmamiz, şu an Türkiye’nin sayili resim cercevesi firmalarından birisi olmus durumdadir. Bu uzun serüvenimizde yanımızda olduğunuz ve bize güvendiğiniz için siz saygideger müsterilerimize sonsuz teşekkür ederiz.

 

Web sitemizde siz değerli müşterilerimize için ürünlerimizi resimlerle tanıtacağız. Web sitemizin blog alanından sizlere sektörümüzle ilgili son güncel konuları paylaşacak, alacağınız ürünler hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmanızı sağlayacağız. İletişim bölümünden sizle kontak kuracak eleştirilerinizi ve yorumlarınızı dinleyecek ve sorununuz varsa çözüm bulacağız. İlerleyen süreçlerde Güney Cam olarak web sitemizi sürekli güncelleyeceğiz. Bu etapta web sitemizde kesintiler yaşanmayacak ve yayın hayatına devam edecektir.

 

Bizimle İletişime Geçin

Biz sosyal insanlarız, bu yüzden bizler ile temasa geçin. Bizi takip edin, haber duyrularımız için,
yeni ürünler ve özel teklifler almak için.